Hakkımızda

Hakkımızda

Ünvan: Mantık Bilişim İnternet Hizmetleri.

Adres: Merkez Mahallesi 52125 Sokak Soylu Residence 9/17 / MERSİN

Vergi Dairesi: İSTİKLAL VERGİ DAİRESİ

Vergi No: 6240596098

Genel Müdür:  Mustafa Muslu

Neden Mantık Bilişim ?

Sunduğumuz Fiyat/Performans olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için hazırız.

 

Kontrol Tamamen Sizde

Sitemiz üzerindeki VDS hizmetlerinde, ücretsiz kontrol paneli ile sunucu yönetimi tamamen size aittir.

 

Yüksek Teknoloji

Tüm sunucularımız modern trendlere uygun donanım ve yazılımlarla sürekli olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

 

7/24 Destek Hizmeti

Profesyonel ekiplerimiz soru ve sorunlarınıza destek olmak için hazırda beklemektedir. Bizlere ticket veya telefon üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Yeni Nesil İşlemciler

Tüm sunucularımız kendimize ait olup, sistemlerimizde yeni nesil işlemcilere yer vermekteyiz. Yeni nesil işlemciler ile performansı hissedeceksiniz.

 

Tamamen SSD Disk Yapısı

Tüm sunucularımızda SSD disk omurgasında hizmet vermekteyiz. Sunucularınızın ve siteleriniz için tamamen hız garantisi veriyoruz.

 

Veri Merkezi

TIER III standartlarında verdiğimiz hizmet ile %99,99 uptime oranı ile hizmet vermekteyiz. Birden çok farklı lokasyondan operatör bağlantımız ile kesintisiz hizmet sağlamaktayız.

 

Firewall Koruma Hizmeti

Sunucu hizmetlerimizde yurt içi ve yurt dışı DDoS koruma hizmetini ücretsiz sağlamaktayız. Ek olarak kendi Firewall kurallarımız ile sizlere saldırılardan korumak için çalışıyoruz.

 

Sorunsuz ve Güvenli!

Sunucularımızda, bilinen tüm optimizasyon ve güvenlik tedbirleri uygulanmakta olup, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmaktadır.

ALAN ADI
HOSTING
SUNUCU
Önemli Bilgiler
Top