Mantık Bilişim – Web Hizmetleri 2014 yılında “Tek yıldız” Firması adı altında oluşturulmuş bir projedir. Mantık Bilişim ilk çıktığı zaman “youtube’dan %100 para kazanma eğitimi’ni” 600 den fazla kişiye satarak Adını hem türkiye hemde yurt dışı olmak üzere bir çok yere adını duyurmayı başarmıştır.

Adımlarının devamında ise “çinli led aydınlatma” firmasının türkiye pazarına izmir gıda çarşısında girmesine ön ayak olmuş ve bütün alt yapıları mantık bilişim tarafından yapılmıştır.

Adımlarını atmaya devam ettikce, Foça Jeotermal başkanı “ömer farun Tuncan’ın” işlerini yapmaya başlamıştır. Her türlü faaliyette bulunan Foça Jeotermal’in bütün çalışmaları firmamız tarafından yapılmış olup, Yurt içi ve yurt dışı yatırımcı arayışı konusunda yardımcı olan mantık bilişim, Bir çok platformda hizmet sunmuştur.

Yılları geride bırakmış uzman kadrosu ile web hizmetleri konusunda kendini sürekli geliştiren mantık bilişim, Aktif olarak bir çok projeyi yönetmektedir. Devam eden projeler kısmından kontrol edebilirsiniz.

Mantık Bilişim

Kendinizi profesyonelliğe BIRAKIN.!.

Mantık Bilişim 2014 Yılından Beri bir çok projede yer almıştır ve teknolojiyi ışık hızında takip eden, Ender firmalardan birisi diyebiliriz. Kendimizi övmek gibi olmasın ama yıllarca uzman kadromuz ile profesyonel işler çıkarttığımızdan dolayı bu övgüleri sizlerden duyduğumuz için sizlere elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Yılların Verdiği
Birikim

Uzman ve hızlı
Ekip

Dünya Çapında
iş imkanı

Uzman Araştırma ekibi

Bütce Dostu
profesyonel hizmet

Hem sanal - Hem reel uzman ekip

Bir çok platformda yer alan Firmamızın multu müşterileri

Ogameturkiye

Bionluk-Yorum

Temel ama faydlı bilgiler konusunda yardımcı oldu kendisi ve yanlış yaptığınız konularda da size soru cevap şeklinde bilgi aktarıyor. Teşekkürler..

yunus emre yilmaz

Bionluk Yorum

Net, temiz, güzel iş. 1 gün içerisinde kayıt yapılıp, kayıt yapılan siteler tek tek yazılıp gönderildi. Teşekkür ederim.

ozan aydemir

Bionluk Yorum

Emeğiniz, özgün yazınız ve metinleri profesyonel bir şekilde yazdığınız için teşekkür ederim. Bir daha ki çalışmalarda görüşmek üzere 🙂