Sosyal medya Hesap yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı profesyon biçimde yönetiyoruz. Sadece Yönetmek ile kalmayıp bunun yanında tasarımlarınızıda yapıyoruz Ayrıca isterseniz size gelen mesajları kurumsal olarak cevaplıyoruz.

Detaylı incele

Profesyonel Reklam Hizmeti

Google - youtube - facebook - instagram gibi yüksek kitleye sahip platformlarda bulunan reklam veren hesaplarımız ile birlikte profesyonel reklamcı ekibimiz ile sizin reklamlarınızı düşük bütce ile daha fazla kişiye erişmesini sağlıyoruz.

Read More

Web tasarım Hizmeti

Kendi Bünyemizde bulunan profesyonel web tasarım ekibimiz ile mantık bilişim'in profesyonelliğini sürekli kanıtlayan ve 2020 teknoloji çağına ayak uyduran tasarımlar ile creative işler çıkartmaktayız.

Detaylı incele

Proje Yönetimi

Bilgi ve Tecrübenin bir arada olduğu mantık bilişim sürekli kendini yenileyen ve teknoloji çağına ayak uyduran ekibi ile titiz araştırma ve expertiz hizmeti ile gözler önüne profesyonelliğini sunmaktadır.

Detaylı incele

Web Yazılım Hizmeti

Mantık Bilişim olarak, Anlık Sorun çözmeye odaklı ekibimiz ile zaman kaybı olmadan bütce dostu işler çıkartıyoruz. Web Hizmetlerinin en başında gelen yazılım hizmeti , gerek edit gerekse sıfırdan kodlama ile her zaman yanınızdayız.

Read More

web hizmetleri

Altın Anahtarın bizde olduğunu bir çok kez belirttik. Yılların Vermiş olduğu tecrübe ile web konusunda aradığınız her türlü hizmete sahibiz. Tek yapmanız gereken iletişim kısmından bize ulaşmanız.

Read More