Mantıklı Adımlar için Mantık Bilişim

2014 Yılında Kurulan; Tek Yıldız Firması Adı altında Yer Alan Mantık Bilişim - Web hizmetleri 500den fazla mutlu müşteri ve 15 den fazla projeye imza atmıştır

Nasıl Çalışıyoruz ?

Sizi başarıya götürecek Adımların Formülü Bizde

Mantık Bilişim Ekibi olarak, Sizi başarıya götürecek bütün adımları biliyoruz. Çünki 2014 Yılından Beri yaptığımız bütün işlerden kendimize yol haritası çıkartıyoruz ve karşımıza çıkacak bütün seneryoları önceden tahmin edip önlemlerimizi alıyoruz ve maaliyetleri düşürüyoruz. Mantık Bilişim size altın anahtar hizmetini sunmaktadır.

Analiz ve Bütce

Projeniz ile ilgili bütce, analiz ve yol haritası çıkartmak için sizden gerekli bilgileri alıyoruz. Hemen ardından profesyonel ekibimiz çalışmalara başlıyor.

Proje Rapor sunumu

Profesyonel ekibimizin hazırlamış olduğu; Raporu size sunuyoruz. Bu raporun içerisinde yapılacak bütün işlerin ayrıntılı olarak listesi yer almaktadır ve en alt kısımda fiyat ve ödeme şekli yer almaktadır.

2 Taraflı onay

2 Taraflı onay alındıktan sonra işe başlamamız gereken ön ödemeyi aldıktan sonra hemen uzman ekibimiz işinize başlamaktadır. Mantık bilişimi seçtiğiniz için bir kere daha .....

Arkanıza Yaslanın

3 adımı başarıyla geçtik ve bu saatten sonra sadece arkanıza yaslanın ve projenizin nasıl büyüdüğünü takip edin. Bu arada Her ne kadar raporu uygulasakta sizden onay alarak adım adım ilerliyoruz.

Her zaman büyük düşünün Dünya'ya büyük adımlar atın

Kendinizi türkiye şartlarına göre sınırlandırmayın. Bizimle birlikte Bütün Dünya'ya (192 ülkeye) Açılma fırsatını yakalayın. Unutmayın ki tecrübeli ve MANTIKLI atılan her adım sizin adınızın altın haftlerle yazılması anlamına gelir.

  • Dünya'ya emin adımlar atın
  • Düşük Bütce ile yüksek kazanç elde edin
  • Bütün Dünya'ya adınızı altın harflerle yazdırın.

Başarıya Giden Anahtar Bizde

Sosyal medya Hesap yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı profesyon biçimde yönetiyoruz. Sadece Yönetmek ile kalmayıp bunun yanında tasarımlarınızıda yapıyoruz Ayrıca isterseniz size gelen mesajları kurumsal olarak cevaplıyoruz.

Detaylı incele

Profesyonel Reklam Hizmeti

Google - youtube - facebook - instagram gibi yüksek kitleye sahip platformlarda bulunan reklam veren hesaplarımız ile birlikte profesyonel reklamcı ekibimiz ile sizin reklamlarınızı düşük bütce ile daha fazla kişiye erişmesini sağlıyoruz.

Detaylı incele

Web tasarım Hizmeti

Kendi Bünyemizde bulunan profesyonel web tasarım ekibimiz ile mantık bilişim'in profesyonelliğini sürekli kanıtlayan ve 2020 teknoloji çağına ayak uyduran tasarımlar ile creative işler çıkartmaktayız.

Detaylı incele

Proje Yönetimi

Bilgi ve Tecrübenin bir arada olduğu mantık bilişim sürekli kendini yenileyen ve teknoloji çağına ayak uyduran ekibi ile titiz araştırma ve expertiz hizmeti ile gözler önüne profesyonelliğini sunmaktadır.

Detaylı incele

Web Yazılım Hizmeti

Mantık Bilişim olarak, Anlık Sorun çözmeye odaklı ekibimiz ile zaman kaybı olmadan bütce dostu işler çıkartıyoruz. Web Hizmetlerinin en başında gelen yazılım hizmeti , gerek edit gerekse sıfırdan kodlama ile her zaman yanınızdayız.

Detaylı incele

web hizmetleri

Altın Anahtarın bizde olduğunu bir çok kez belirttik. Yılların Vermiş olduğu tecrübe ile web konusunda aradığınız her türlü hizmete sahibiz. Tek yapmanız gereken iletişim kısmından bize ulaşmanız.

Detaylı incele

Bütün Projelerimizi inceleyin

E-ticaret Paketlerimizi Denediniz mi ?

Yıllarca E-ticaret yazılımlarına çok büyük ücretler ödediniz. Bunun Farkındayız Bizde sizin istekleriniz doğrultusunda tek sefer ödeyerek sahip olacağınız E-ticaret Yazılımları geliştirdik. Bu yazılımlarımız tamamen Güvenli ve 7/24 Teknik destek ekibimiz ile sizlerin huzuruna sunuyoruz.
Ayrıca 3 yıl boyuna Hiç bir ek ücret ödemeden Domain+ Hosting + ssl + lisanslı yazılım ile birlikte herşey dahil sizler için bir paket yaptık ve bu paketin ücretide 2700TL den başlayan fiyatlarla dedik.

E-ticaret Paketleri